Na téma : Peníze

6. března 2011 v 20:31 | ~ Bitch ♔ ^ |  Články na téma
Malé,kulaté,kovové nebo velké,obdelníkové,papírové.. Co je to ?? To,kvůli kterému by někteří z nás udělaly cokoliv.To,bez čeho se v dnešní době nedá obejít.
P E N Í Z E

Velice výstižná písnička :)


Jessie J - Price Tag
Jak sama Jessie zpívá.. It´s not about the money.. Není to o penězích .. Bohužel..v dnešní době už je.Bez peněz dnes nemůžete snad nic.. Peníze ovládly svět .. :D

Ale teď už beze srandy .. :) Celý svět je podlý,zlý,závistivý .. a důvod ?? VŠICHNI CHCOU PENÍZE !! Když je někdo bohatý..proč ho nezabít že ? :D bože.. :) dotáhly jsme to fakt daleko , lidi .

KAPESNÉ a další ..

Tak.. :) kapesné dostává snad kžadý,ne ?? A kdo ne,tak dostáva vždycky něco za to,co udělá.Zajde do obchodu.. 20 Kč. Vyvenčí psa.. 15Kč.. :D atd. Způsobů,jak si vidělat peníe je opravdu hodně,a dostávání tzv. kapesného je ten nejlehčí.. :) .. :D dále tu sou brigády a klasická práce. .. [ Mě je 12 ;D Takže si zatím ,,vydělávám" jen nic neděláním.. :D ] .. :)

ach ti BOHATÍ :)

Říká se,že bohatí to mají v životě o dost jednodušší než chudí.Pravda..:D dle mého názoru..Ale jen v některých případech.Bohatý se narozdíl od chudého může najíst kdykoliv chce..Má střechu nad hlavou..vždy čistou postel..a vše na co si ukáže dostne.. :) ALE .. bohatého hned všichni odsuzují.Máš hodně peněz ?? Hned seš namyšlený,panovačný,sobecký .. přitom to třeba vůbec není pravda !! Já sama znám pár těch bohatších lidí kteří prostě mají život jako pohádku.. a co jsem si o nich myslela ?? .. :DD nic pěkného. :D ale jak jsem je tak časem poznala.. :) vím,že jsou to fakt skvělý lidi.. :)

PENÍZE NEROSTOU NA STROMECH !!

Tak tohle slýchám až moc často společně s větou ,,Ty myslíš že kradu ?!" :D moje mamka tohle používá skoro pořád .. protože já skoro furt něco chcu .. :D ale !! :D nedávno sme zjistila velmi důležitou věc !!
Peníze jsou z papíru..a papír se dělá ze stromů..takže vlastně peníze rostou na stromech !! :D noo :D ano.. :DD

...To jsem si zase dala téma.. ;D PENÍZE.. :D Vůbec nevím co tady mám psát.. :D takže už radši končím.. :)

I ♥ MONEY !

I HATE MONEY !

Pokud mi budete chtít navrhnout téma článku tak tady.
Pokud mi budete chtít položit otázku tak tady.

~ Bitch <3 ^

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Bzz ! :D

Ááá ! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Archiv ? ... ►