Srpen 2011

Hihi haha chichi chacha ..

29. srpna 2011 v 14:14 | ~ Bitch <3 ^ |  Diary
NEKOMENTUJTE NÁZEV ČLÁNKU :D:D:D

Tak .. :) o čem psát ? .. i když opravdu nechci .. nemám jiné téma .. :D:D ŠKOLA .. už za 2 DNY !! ..Pff.. :/ ..
s Luckou si denně voláme na skype .. :D vážně nám už jebe .. :D:D náš rekord je 15 ( skoro 16 hodin ) ..

...Jinak jsem totálně zažraná do Zoufalých manželek .. !! :D Za .. ani ne 14 dní jsem se dodívala na první 3 série !! :DD Teď jsem u druhého dílu 4 .. :) :) :)
aa .. co teď ? :D:D i když je venku tak pěkně .. tak já sedím u noťasu .. a dívám se na ty Zoufalky .. :D:D :D:D:D :)
a .. jdu v tom pokračovat .. :) .. :DD jen jsem se chtěla ozvat .. ;))
BYE !! ^^

KRAVAŘE ?! Už .. NIKDY ..

23. srpna 2011 v 13:46 | ~ Bitch <3 ^ |  Diary
Jak všichni říkali jak je ta pouť úžasná a skvělá .. ?! .. nezdálo se mi . Lucka utratila 100 Kč za cestu a pak jí ještě u stánku s Kofolou o další 100 obrali .. ale tu si zase vyřvala zpátky .. :D :D :D atrakce ??? Když nepočítám strašidelný hrad za 20 Kč .. :DD tak jsme na žádnou nešly !! Autodrom a Labutě ?? Omlouvám se .. ale čekala jsem něco víc .. Xtreme který byl v porubě u Interšpáru za 40 byl v kravařích za 70 .. :DD a jediná dobrá akce co tam byla stála 100 .. a to se mi za 3 minutovou jízdu opravdu dávat nechtělo ... ;)
když jsme se pak vracely .. ujel nám vlak . :D stáyl jsme přímo vedle něho .. a nevšimly si ho .. :DDDDD a tak jsme dalších 48 minut trčely někde v OPAVĚ ! :DD ale rychle to uteklo . Natáčely jsme videa ..smály se .. :D asi 5x jsme dostaly seřváno ať se sklídníme .. :D no . byla sranda .
a příště .. ?? si určitě rozmyslíme jestli na nějakou POUŤ pojedem.
fotky v celém článku ..

KRAVAŘE !! :)

20. srpna 2011 v 7:17 | ~ Bitch <3 ^ |  Diary
Hi ! :3
Tak se zase po nějaké době ozývám :) dneska jedeme s Luckou na pouť do Kravař :) je to největší pouť nna Moravě takže se nemůžu dočkat :) Lucka sice moje nadšení nesdílý ;) ale po dlooouhém jede nakonec se mnou !! :) jedeme tam vlakem .. takže jestli přijedee a bude tam jedna housenková dráha a jeden řetízkáč .. :DDD tak mě asi m*dne ;) :D A Lucku dvojnásob !! :DD Odpoledne .. nebo spíše k večeru .. nebo . možn až zítra [ ;DDDDD ] se vám ozvu a napíšu jak tam bylo :)
BYE :)


Na téma ( týdne ) : Toaleťák

16. srpna 2011 v 12:20 | ~ Bitch <3 ^ |  Články na téma
Tumblr_lmhezhkpou1qe37cxo1_400_large_largeDLouho jsem nenapsala žádný článek na téma , a téma ,,Toaleťák" si o to přímo říká .. :D :D upřímně , ,,lepší" téma opravdu vymyslet nemohly .. :DDD Čekala jsem , že se blogaři naprosto vyžijí , a nějk vtipně tohle téma okomentují .. ale když jsem si četla některé články .. bylo tam jen samé ,,Nemusím vám popisovat jak to vypadá . " ,,Tímhle papírem si utírám prdel." ,,Trapné téma " .. bla bla .. ;) :D náhodou , podle mě je tohle super .. :D :D ano .. samozdřejmě že každý víme jak a k čemu slouží toaletní papír .. ;) ale napsat něco o něm ? :DD to už bude .. trochu těžší ;) ..

ZKOUŠKA

15. srpna 2011 v 18:48 | ~ Bitch <3 ^

Život je boj , tak se tu všichni pozabíjejte a JÁ bych s dovolením prošla.


SAMSUNG S7070 Diva - White

15. srpna 2011 v 17:07 | ~ Bitch <3 ^ |  Koš

SAMSUNG S7070 Diva - White

toto je značka mého budoucího mobilu :) svojí dotykovou Nokii jsem si totiž rozbila .. takže teď jsem od začátku prázdnin jen na vysouvací Motorole .. :D ale dneska .. jsem po zhruba 3 dnech hledání perfektního mobilu , a 2 dnech přemlouvání taťky dosáhla svého :) Hned ráno mi totiž objednal ( pro mě ) perfektní a krásný dotykový Samsung !! :)

Wohoo <3 a je BÍLÝ !! + ten DIAMANT !! a ten zadní kryt ? .. <33 Nemůžu se dočkat až mi příjde !! :)
Jaký je VÁŠ názor ?

just let me forget Caroline .

15. srpna 2011 v 16:05 | ~ Bitch <3 ^ |  Diary
aaano .. co by to byl za den .. aby se všechno nepokazilop .. že ?? ;) .. Lucka má teploty takže dneska zase jen celý dden sedím doma .. :D dost jsem se nudila .. tak jsem si udělala těstovinový salát podle Bonitky <3 .. ale trochu mi ujela ruka a tak jsem si ten salát trošku .. více přepepřila .. ;DD a tak musím každé sousto .. třebaže je to jen jedna těstovina .. zapíjet ;DD <3
no..takže si ještě stáhnu nějaké díly Zoufalek <33 a mám co dělat ;) :DDD možná ještě k večeru napíšu :)) čááu .

Vítej, sweettie! Včera navštívilo Váš blog 22 lidí !! ~ WHATS ?! :D

15. srpna 2011 v 1:32 | ~ Bitch <3 ^ |  Diary
??
Skoro .. měsíc jsem tu nic nepřidala .. :DD a příjde zrovna na MŮJ blog 22 lidí ? :DD Cháách
Pff ..
TÁBOR ..
aaa ...
CHORVATSKO !!
bylo skvěle . počasí nám kráásně vyšlo :) znáte to .. pláž .. moře .. slunce .. skvělé jídlo .. nemusím vám to snad popisovat ne ? :DD
a pak jsem jela na chatu ;) byla s nám a i sestřenka .. takže super :) bowling , aquapark Olešná , barvení vlasů krepákem ;D , minigolf , brusle , nše domácí maska na obličej ;DD .. byla sranda .. :) ..
a teď .. jsem zpátky za svým noťasem .. ehm .. ;DD a píšu zase na blog .. :)a že to tu nikdo nečte .. ?? ;)) a co má být . ..
Zítra jdu za Luckou . Dlouho jsem jí neviděla .. :) přiletěla domů z egpta . .:) takže jsem zvědavá :) .. pak vám napíšu jak bylo .. a popřípadě sem hodím nějaké fotky :) Jdu se dívat na ZOUFALÉ MANŽELKY . Zalo ě to bavit .. no jo .. Lucka umí poradit seriál ;) nejprve Upíří Deníky a teď Zoufalky .. :)
FOTKY V CELÉM ČLÁNKU !!
Archiv ? ... ►