Články na téma

Na téma ( týdne ) : Toaleťák

16. srpna 2011 v 12:20 | ~ Bitch <3 ^
Tumblr_lmhezhkpou1qe37cxo1_400_large_largeDLouho jsem nenapsala žádný článek na téma , a téma ,,Toaleťák" si o to přímo říká .. :D :D upřímně , ,,lepší" téma opravdu vymyslet nemohly .. :DDD Čekala jsem , že se blogaři naprosto vyžijí , a nějk vtipně tohle téma okomentují .. ale když jsem si četla některé články .. bylo tam jen samé ,,Nemusím vám popisovat jak to vypadá . " ,,Tímhle papírem si utírám prdel." ,,Trapné téma " .. bla bla .. ;) :D náhodou , podle mě je tohle super .. :D :D ano .. samozdřejmě že každý víme jak a k čemu slouží toaletní papír .. ;) ale napsat něco o něm ? :DD to už bude .. trochu těžší ;) ..

Na téma : Domácí práce

8. července 2011 v 22:38 | ~ Bitch <3 ^
nedávno jsem si tak pročítala starší články na Lucčinem blogu .. a napdlo mě taky napsat článek na téma DOMACÍ PRÁCE <3 .. já jich opravdu doma moc nedělám :D :D .. sepíšu vám je tady od mojí nejoblíbnější .. po tu .. pro mě nejhorší ;)

Skvělé .. ale téměř neznámé

30. dubna 2011 v 15:15 | ~ Bitch <3 ^
Skvělé ale téměř neznámé .. to je název dnešního článku o mladých , talentovaných , ale právě né moc známých ,,zpěvačkách".. Cher Lloyd , Maddi Jane a další .. že ti tahle jména nic neříkají ??
Více o nich se dozvíš v tomhle článku :)

Na téma ( týdne ) : Vegetariánství

9. března 2011 v 11:42 | ~ Bitch ♔ ^
Vegetarián .. člověk známí jako ten , co nejí maso .. ale..to není až tak úplně pravda .. Já osobně sice vegetarián nejsem.. :D ale občas bych chtěla být..Protože,když vidím co lidé dělají na těch jatkách..chce se mi.. blít.. ://

Na téma : Peníze

6. března 2011 v 20:31 | ~ Bitch ♔ ^
Malé,kulaté,kovové nebo velké,obdelníkové,papírové.. Co je to ?? To,kvůli kterému by někteří z nás udělaly cokoliv.To,bez čeho se v dnešní době nedá obejít.
P E N Í Z E

Na téma ( týdne ) : Rasismus

20. února 2011 v 16:19 | ~ Bitch ♔ ^
Rozhodla jsem se napsat článek na téma týdne blog.cz . Už od pondělí jsem si říkala,jestli mám psát nebo ne.. nakonec jsem se rozhodla že ano..
Takže.. jedem.. můj názor na rasismus .. ? :D
 vůbec nevím co tady mám psát :DD prostě svůj názor neumím nějak zformulovat :D takže tady budu psát několik trapných keců ;D a vy si to buď přečtete.. nebo ne.. :)

Na téma : Budoucnost

6. února 2011 v 11:58 | ~ Bitch <3 ^

Budoucnost

Vyhlásila sem články na téma,a hned to první Budoucnost.Konkrétně Co bude v budoucnosti.Musím se přiznat , že takovéhle téma jsem opravdu nečekala..Ale tak,co už.. ? ;)
 
 

Reklama
Archiv ? ... ►